Digitálny seminár POZRI NA NEBO

Milí bratia a sestry,
predstavujeme nový digitálny seminár s názvom POZRI NA NEBO!

O čom bude seminár?

Kedy sa začína?

Seminár začína od 8. marca 2023.
Po obdržaní vašej platby za seminár vám od tohto dátumu zašleme link zo seminárom.
Seminár bude prebiehať do 31.12.2023. To znamená, že do tohto dátumu sa k nemu môžete stále vrátiť a absolvovať ho znovu.

Aká je cena seminára?

Cena seminára je 20€.

Ako sa môžem registrovať?

1. Do formulára vyplňte vaše meno, priezvisko, telefón, gmailovú adresu (@gmail.com), spôsob úhrady a odošlite formulár.
Email, ktorý uvediete do prihlášky MUSÍ BYŤ „gmailová adresa“ (t.j. v tvare xx@gmail.com) . Bez zadania tejto gmailovej adresy do prihlášky, NEBUDE MOŽNÉ sledovať seminár.
 
2. Po obdržaní vášho poplatku za seminár (či už v hotovosti alebo prevodom) vám zašleme na vašu gmailovú adresu link, cez ktorý budete môcť absolvovať seminár, či už naraz, alebo postupne, záleží na vás.

Čo robiť, ak sa to nedá spustiť?

1.  Aby ste mohli sledovať seminár, musíte byť prihlásení na gmailovej adrese, ktorá bola zadaná vo vašej registrácii, a to ako na stránke GOOGLE.SK, tak aj na stránke YOUTUBE.COM. Ak nebudete prihlásení, tak po kliknutí na link seminára vám vypíše: „Súkromné“ a video sa nebude dať spustiť.
2. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte mailom: support@koinonia.sk alebo na telefónnom čísle: 0904 738 091. Radi vám pomôžeme.

Dátum

08. 03. 2023
Expired!

Čas

Celý deň